Esentepe, Talatpaşa Cd. No:5/1, 34413 Şişli/İstanbul
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

“Gelecek Güzel Gelecek”

Bu yolda “Gelecek Güzel Gelecek” diyerek teknoloji ve interneti birleştirip kendi programlarımızı geliştirdik. Sektörde edindiğimiz tecrübemizi de katarak, kullanıcı hatalarını en aza indirmek adına programlarımızı bulutta yazdık. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmek adına; sistemlerimizde yapay zeka teknolojilerinden tutun birçok yeni interaktif çözümler kullandık ve her şeyi internete taşıdık. Fi yazılım programları akıllı, hızlı, güvenli ve kullanıcı dostudur. Aynı zamanda tüm firmalara istek ve beklentilerine çözüm odaklı olacak şekilde cevap vermektedir. Fi Yazılım olarak “İşinize İyi Gelecek” ilkesini prensip edinerek müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

İnteraktif reklam düşüncesinin temelini oluşturan web sitenizi kurumsal kimliğinizle bir bütün olarak düşünüyoruz.Özgün tasarımlar ve gelişen tasarım teknolojilerini yakından takip ederek güncel standartların üzerinde yapılandırıyoruz. Olağanüstü geniş sınırları olan bir platform, yüz milyonlarca web sitesi ve milyarı aşkın ziyaretçi. Böylesine önemli bir platform avantaja çevirmek, son derece cazip iş fırsatları da beraberinde getirmektedir. E-Ticaret yazılımınız sadece bir elektronik katalogdan ibaret değil, gerçek bir E-Ticaret sitesi olsun! Sınırsız sayıda tedarikçi ile gelişmiş API (Application Programming Interface) sayesinde kolayca tüm sistemlere entegre olun. Esnek XML yapısı ile her platformda verileriniz yayınlansın.

Fimaker Yazılım olarak yıllardır çizgimizi bozmadan ilerlememizi bir tek olguya bağlıyoruz: Ekip ruhuna! Birlikte geliştirdiğimiz, yüzlerce mobil uygulama, mobil yazılım ve web tasarımı projesini, fikir aşamasından test ve uygulama aşamalarına kadar beyin fırtınaları ile geliştiriyor, en iyi sonucu almak adına hep daha iyisini üretmek ve geliştirmek için zirveyi hedefliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sorularınızı cevaplamaktan büyük keyif alacağız.