Esentepe, Talatpaşa Cd. No:5/1, 34413 Şişli/İstanbul
tren

Öğrenci Takip

Anasayfa » Öğrenci Takip

Tüm Özellikler

SÜRÜCÜ İŞ TAKİP MOBİL UYGULAMASI

IOS ve Android platformlarda yer alan servis ve transfer sürücüleri için tasarlanmış mobil uygulama; çevrim içi araç takibi, detaylı güzergah ve iş bilgileri, bildirimler ve hatırlatmalar, navigasyon gibi servis sürücülerinin ihtiyaçlarının tümünü kapsamaktadır.

iş teklifleri gönderin

İş Teklifleri Gönderin

Sürücünüzün, periyodik olarak veya tek seferlik yapacağı işleri sürücünüze gönderin. İşlerin detayında yolcu listesi, başlangıç – bitiş yeri ve zamanı bilgileri görüntülensin. Sürücünüz harita üzerinden yolcu veya durakları görüntülesin, navigasyon yardımı ile adresleri kolayca bulsun.

Sürücülerinize yapacağı işler önceden hatırlatılsın. Aksayacak servisleriniz önceden fark edilsin ve yapılamayacak olan servisler en yakın sürücüye iş teklifi olarak gönderilsin. Tüm servis hareketlerinizi yönetin:

  • Öğrenci ve Okul Servisleri
  • Personel ve Vardiya Servisleri
  • Ring ve Shuttle Servisleri
  • Kurumsal ve Özel Transferler

Müşterilerinizi Bilgilendirin

Yolcu listeleri sürücünüzün cebinde olsun. Servis esnasında veya servise başlamadan önce yoklama almasını isteyin. Servis listelerinde değişiklik olursa gelmeyecek yolcu veya yeni eklenen yolcu varsa sürücünüz bunu önceden görsün. Müşterileriniz ve siz yoklama alındığında veya varış noktalarına ulaşıldığında bilgilensin.

yolcu bilgilendirme ekranları
araç takip ekrani

Araçlarınızı Takip Edin

Araçlarınızın hareketlerini konumlarını, araç hızlarını araçta başka bir donanım olmadan takip edin. Araç gelişlerini ve hız aşımlarınızı raporlayın. Geç kalan araçlarınızı tespit edin.

Otomatik çetele işleme ile araçlarınızın hareketlerine ve yapılan işlere hakim olun. Gerçekleşmemiş yolculuklara para ödemeyin, kaçakları yok edin.

Drive ile Çetele Kontrolleri

  • Konum Kontrolü
  • Yoklama Kontrolü
  • Zaman Kontrolü
  • Araç İçi Kontrolü

Fiyatlamanızı Çeşitlendirin, Hesaplayın

Araçlarınızın ne kadar mesafe kat ettiklerini tahmin etmekten fazlasını yapın, hangi iş için ne kadar mesafe kat edildiğini bilin. Hareket bazlı gerçek KM hesaplayın, KM birim fiyatı üzerinden fiyatlama yapın, sürücünüze fazla para ödemeyin.

Belirli saat aralığında seferlik olarak fiyatladığınız ring veya shuttle servislerinizin gün içinde kaç hareket yaptıklarını takip edin. Anlık olarak kazancınızı ve giderinizi ölçün.

Müşterinizden gelen transfer talepleri direk olarak en yakın ve uygun sürücüye iş emri olarak gönderilsin. İş bitiminde KM bazlı transfer hareketinin ücretini hesaplayın.

güzergah geçmiş hareket izleme ekranı

Ek Özellik ve Donanımlar

KABLOSUZ DONANIMLAR İLE KOLAY MONTAJ

Blutooth HUB Entegrasyon

Bluetooth HUB ile araçlarda bulunan kart okutma, öğrenci servislerinde kullanılması zorunlu olan ağırlık veya ısıya duyarlı koltuk sensörleri, araç kamerası gibi araç içi donanım ihtiyaçlarına kablosuz olarak sürücü mobil cihazı ile veri alışverişi sağlanı