Esentepe, Talatpaşa Cd. No:5/1, 34413 Şişli/İstanbul
tren

E-Ticaret Yazılım Paketleri
Anasayfa » E-Ticaret Yazılım Paketleri

Ticaret yapıyor ve ürünlerinizi internet siteniz üzerinden satmak istiyorsanız veya internetten ürün satışı yapabileceğiniz bir site ile daha fazla kazanacağınızı öngörüyorsanız e ticaret sitesi paketlerini inceleyebilirsiniz. Bu paketler hazırlanırken ilk ve en önemli gerçek olarak, sitenize gelen kişileri mağazanıza gelmiş bilinciyle karşılamak oldu. Bu anlayışla hazırlanan paketler sayesinde, sitenize gelen kullanıcılar, kolay ve fonksiyonel bir e ticaret sitesiyle karşılaşıyorlar.

Mağazanızda güzel karşılanan ve rahat edebilen bir müşterinin alışveriş yapma potansiyeli elbette artacaktır. Bu durum web siteniz içinde gereklidir. Bu nedenle e ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız öncelikle buna dikkat etmeniz gerekir. Şık tasarımları ve kolay kullanımı sayesinde size bu noktada yardımcı olacak hazır e ticaret sitesi paketlerinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ancak web sitesi kurarken dikkat edeceğiniz tek şey elbette bu olmamalıdır.

Yaptığınız tüm işlerde markanızı vurgulayın

Marka yaratma sürecinde, yaptığınız tüm işlerde markanızı öne çıkartmanız ilk başlarda oldukça önemli. Kullanıcıların sizi tanıması ve markanızla aşina olması için bu çalışmaları yapmanız önemli. Web siteniz üzerindeki logo ve sloganlarınızı, sosyal ağlarda ve diğer platformlarda yaptığınız pazarlama çalışmalarınızda da kullanmalı ve markanızı vurgulamalısınız.

Bununla beraber tüm çalışmalarınızda aynı iletişim dilini kullanmanız ve içeriklerinizde de bir süreklilik sağlamanız markalaşma açısından önemlidir.

SEO ile İlgili Temelleri Uygulayın

Sitenizde temel SEO ayarlarını uygun şekilde yapabilmek için bir SEO uzmanına ihtiyacınız vardır. Bazı SEO temellerini tanımanız ve sitenizi başlatmadan önce bunları uygulamanız gerekir.

Web sitenizin arama motorları tarafından görülebildiğinden emin olun. Web sitesi içeriğinizde doğru anahtar kelimeleri kullanmak, çok sayıda bağlantı koymak, sayfa başlıklarınızı ve URL’lerinizi doğru bir şekilde adlandırmak ve resim ve videoların etkileşim gücünü kullanmak gerekir.

Güvenli Barındırma Hizmeti Kullanma

Web sitenizin, içeriğinize ve satışlarınıza tehdit oluşturmadan sorunsuz ve sürekli çalışmasına yardımcı olacak güvenli ve güvenilir bir sunucu hizmeti sağlayıcısına sahip olması önemlidir. Ne yazık ki, siber saldırılar bugünün çevrimiçi dünyasında yaygın bir şey haline geldi. Web sitesi bilgilerinizin ele geçirilmesi, müşterilerinizin sitenize girdiğinde görebileceği en kötü imajdır. Bu nedenle, sitenizi korumak için güvenilir bir barındırma şirketi bulmak çok önemlidir.

Küçük İşletmeler için Profesyonel İşletmeler içim
Bronze Paket Silver Paket Gold Paket Platinum
2.099₺
1.799₺
2.399₺
2.199₺
3.099₺
2.799₺
3.899₺
3.499₺
Trafik / Bandwith
Trafik / Bandwith5000MB / Ay8000MB / Ay12000MB / Ay30000MB / Ay
 Web Alanı & Database Alanı
Web Alanı & Database Alanı3GB5GB8GB16GB
 E-Posta Hesabı
E-Posta Hesabı5 Adet10 Adet15 Adet25 Adet
 Yedekleme
Yedekleme
 Works on PC, Mac & mobile
Mobil Uyum (Responsive Tasarım)
 Canlı Destek
Canlı DestekOpsiyonelOpsiyonel
 Sınırsız Ürün Ekleme
Sınırsız Ürün Ekleme
 Sınırsız Kategori Ekleme
Sınırsız Kategori Ekleme
 XML Entegrasyonu
XML EntegrasyonuOpsiyonelOpsiyonelOpsiyonelOpsiyonel
 Hepsiburada Entegrasyonu
Hepsiburada EntegrasyonuOpsiyonelOpsiyonelOpsiyonelOpsiyonel
 N11 Entegrasyonu
N11 EntegrasyonuOpsiyonelOpsiyonelOpsiyonel
 Sanal Pos Modülü (Tüm Bankalar) *
Sanal Pos Modülü (Tüm Bankalar) *Opsiyonel
 SSL sertifikası + Statik IP
SSL sertifikası + Statik IPYok
 NetGsm Entegrasyonu
NetGsm EntegrasyonuYokYok